Witam co o tym sądzicie, chciałem dać mi kierowce renthal lusteko stage 6 ,lampe od aeroxa (http://allegro.pl/reflektor-lampa-przod ... 29360.html)dac na tym niżej tutaj zdjęcie poglądowe jakbym ja to widział
http://hostuje.net/file.php?id=0e901c13 ... b11c05e4e2






