Folia to najlepsze rozwiązanie do powierzchni płaskich . Tutaj akurat będzie ok bo reflektory są proste bez jakiś wgłebień (mowa też lampach z tyłu ) . Po sprayu może widać a nie musi lekkie plamki przy świeceniu .
dokładnie. ja mam taką ,tyle ,że czerowną ,w sensie folię. bardzo dobry klej ma ,można 3-4 razy zerwać i potem przylega idealnie bierzesz suszarkę i sama wciska się w rogi itd.