Czekamy na kolejne fotki !







postaram się zdać relację wideo albo chociaż foto 



pavaczek pisze:co do gleby to z chęcią uderzył bym w coś takiego jak ma jeden z użytkowników vwpolo-squad'u
Obrazek
mały up: dzisiaj prawdopodobnie silnik zostanie już odpalony w nowej budziepostaram się zdać relację wideo albo chociaż foto
![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)

[/URL]

Na PW byśmy się zgadali co masz na wydanie.
jeśli to są fele montowane w niej seryjnie to ja je muszę za dobrą kasę opchnąć
tutaj na bank jest 1.3 i wygląda on na 3F
z tych co poprzekładałem to nie za ciekawe są, dlatego wyleciały
ale napisz pw co potrzebujesz to sprawdzę czy coś są warte 

czasem obroty wariują i przygasa bo aparat zaplonowy jest inny bo tamten był uszkodzony ale ogólnie reszta okej
doradźcie coś


pavaczek pisze:czy nie podświetlić sobie wnęk na nogi



Przydałby się jeszcze do tego jakiś kondensator. Sam planuje takie coś zrobić ale kasa 

Nie no oczywiście żartuję xd Dbaj i jeździj 

na razie musi wystarczyć
aktualne fotki autka, wnętrza i audio dodam w weekend bo trzeba się uczyć na poprawkę ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość