• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: lukaszw103 » śr 08 sty, 2014

KucaQ o ch** za***iste sakwy ;D Kiedy błotnik skończysz błotnik?? Bo się doczekać na efekty nie mogę ;D. Przeglądając na bieżąco to co ty tjunujesz w swojej kindze, widać że masz wyczucie co do tuningu optycznego ;D Jak na razie każdy twój mod mi się podobał i wnosi czasami coś niewielkiego ale w całokształcie zmienia dużo ;D Kończ błotnik, zakładaj sakwy i pochwal się koniecznie. Powodzenia w pracach ;D
Ostatnio zmieniony śr 08 sty, 2014 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: kaccerski » czw 09 sty, 2014

o jakie ładne sakwy :d ( użyłbym innego słowa ale postanowiłem sb że ogranicze wulgaryzmy :D ) ciekawe jak się będą prezentować w moto ^^ i jeszcze ten błotnik :D mmm :D strasznie mi się twoja Kinga podoba :D składaj i śmigaj :d , powodzenia w dalszych pracach :D
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Toman94
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: ndz 30 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁaziska

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Toman94 » czw 09 sty, 2014

KucaQ, sakwy piękne, też takie posiadam ale po kilku latach będą wyglądały marnie... moje się zdeformowały :/
"ÂŻycie motocyklisty nie liczy siĂŞ w latach tylko w kilometrach..."
Bez motĂłra, mina jest ponura :D

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/Chopper_50/11903
http://picasaweb.google.pl/Toman94

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: to&owo » czw 09 sty, 2014

sakwy dają radę ,choć wolę styl bardziej customowy ,ale kinga daje radę :D

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 09 sty, 2014

Kurde ziomki, dzięki wielkie za dobre słowa :D
lukaszw103, błotnik już jest ostatecznie wyszlifowany, malowanie dopiero w ferie, bo nie mam czasu jak narazie na to :)
Toman94, zobaczymy, na pewno wytrzymają więcej niż stare :)
speeder, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :D

Ogólnie myślę, że pod koniec ferii (ferie mam ostatni tydzień stycznia i pierwszy lutego) ją skończę już na cacy :)
Ostatnio zmieniony czw 09 sty, 2014 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: to&owo » czw 09 sty, 2014

KucaQ pisze:
Ogólnie myślę, że pod koniec ferii (ferie mam ostatni tydzień lutego i pierwszy stycznia) ją skończę już na cacy :)


no nieźle bracie :D żywica ,mata i szpachla dają radę ,co ? :D

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 09 sty, 2014

speeder, no jak narazie dają :D
Zobaczymy jak wibracji dostaną <troll>
Bayeriche Motoren Werke

racing123
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: czw 04 lip, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: racing123 » sob 11 sty, 2014

Kurnia dawno mnie tu nie było, ale widzę że ty nie próżnowałeś. :P Jak dla mnie wygląda to wszystko za***iście. Życzę powodzonka w dalszych pracach i czekam na efekt końcowy. Tylko nie kumam za bardzo po co przedłużasz ten błotnik, może nie zauważyłem tego w którymś poście więc pytam. :D
CzĂŞÂści NSR JC22!!!

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » sob 11 sty, 2014

racing123, aa to tylko wybrańcy wiedzą <troll>

Zapraszam do lajkowania, będziesz na bieżąco, innych też zapraszam :p
https://www.facebook.com/pages/Kinga-Ku ... 4638865253

Tutaj wrzucamy tylko takie w miarę duże upy, bo nie będę drobnostkami forum zawalał xD
Bayeriche Motoren Werke

racing123
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: czw 04 lip, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: racing123 » sob 11 sty, 2014

hehe spoko. Zdj w tle mnie rozwaliło :D :D
Ostatnio zmieniony sob 11 sty, 2014 przez racing123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 16 sty, 2014

UP!
Wczoraj przyszły żarówki a dziś carbon i neony, jutro ogarnę sprawę z neonami i może oparcie okleję carbonem.
Neony bardzo fajne, myślałem że będą grubsze, ale ch** tam :D Carbon jest srebrny, a nie tak jak mnie informował kurzac, że bardziej pod brudny biały podchodzi :p
A żarówki są niebieskie, czyli takie jakie chciałem, no i są w ch** niebieskie, więc jeszcze bardziej takie jakie chciałem, najwyżej dowód stracę, albo białą będę woził ze sobą, żeby w razie czego zmienić na miejscu <troll>
Łapcie fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i po wielu trudach, tych większych i mniejszych, wreszcie dostałem kurtkę odpowiednią rozmiarem i z obniżką. Po feriach zaczynam zbierać kasę na spodnie (również Adrenaline RAM) :)
Obrazek

Pozdrawiam!
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: kaccerski » czw 16 sty, 2014

KucaQ, uu fajne te żarówki masz :D ciekawe jak będą świecić :D neony gdzie chcesz pan dać ? :D

kurteczka widzę że też za***ista :P

powodzenia w pracach :D
"Prowizorka Trzyma Lata ! "

"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "

JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)



http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069



router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D



Pozdrawiam :)

Slomiasty
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: śr 31 lip, 2013
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Slomiasty » czw 16 sty, 2014

Noo czekam na zdj jak świecą ;)

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Daniel557 » czw 16 sty, 2014

Pokaż jak świecą bo też tak myślę żeby zmienić kolor żarówek :D Możesz powiedzieć ile taka kurtała i spodnie? Bo muszę dokupić :D

Awatar użytkownika
Kurzac
Weteran
Weteran
Posty: 358
Rejestracja: czw 01 sie, 2013
Lokalizacja: Oleszno

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Kurzac » czw 16 sty, 2014

mogłeś kupić neony z diodami smd ;p te nie swiecą aż tak mocno ale i tak ładnie w nocy będzie ;d , miałem kiedyś takie ;p

A carbon pewnie zamówiłeś lepszej jakości . ja ci wysłałem fotke jakiejś próbki co dostałem do żarówek ;d

Ps ile za ten carbon i jakie wymiary ;d ?
Ostatnio zmieniony czw 16 sty, 2014 przez Kurzac, łącznie zmieniany 2 razy.



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl