• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Przednia lampa zumico gr 500

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
szymi224
Specjalista
Specjalista
Posty: 204
Rejestracja: czw 03 lut, 2011
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: szymi224 » sob 19 lut, 2011

Witam koledzy! Mam pytanie, czy mogę, zamiast tej rpzedniej lampy zamontować jakąś owiewkę? Jeżeli tak , to na jakiej podstawie muszę ja dobrać. Pozdrawiam! <luzik>
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/120077

"zdaje sobie sprawe ze zlamalaem przepisy i narazilem innych uczestnikow ruchu drogowego na niebezpieczenstwo gdyz lubie za***rdalac"


Awatar użytkownika
baku1512
Uczeń
Uczeń
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: baku1512 » sob 19 lut, 2011

Możesz wstawić jakąś pseudo stuntową owiewkę typu: http://allegro.pl/owiewka-ref-soczewkow ... 44094.html
Na jednym GB już taką widziałem.
Ale według mnie nie warto zmieniać takiej lampy bo psuje do naszych motorków. Polecam ci takie rozwiązanie:
http://img833.imageshack.us/img833/4554/21517840.jpg
Ostatnio zmieniony sob 19 lut, 2011 przez baku1512, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
szymi224
Specjalista
Specjalista
Posty: 204
Rejestracja: czw 03 lut, 2011
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: szymi224 » sob 19 lut, 2011

O! To jest naprawde fajnie z tą szybką, tylko powiedz mi ile +- taka kosztuje i czy muszę być odpowiednie wymiary, jezeli tak to jakie? Pozdarwiam!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/120077



"zdaje sobie sprawe ze zlamalaem przepisy i narazilem innych uczestnikow ruchu drogowego na niebezpieczenstwo gdyz lubie za***rdalac"

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: Diabolo » sob 19 lut, 2011

Ja mam take u siebie :)
Ta szyba kosztuje 120zł i polecam ci te http://allegro.pl/szyba-puig-czarna-naj ... 22702.html
Bzie zaje**** wyglądało w twoim czarnym zumico ;)
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D

Moja bestia xD
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128

Obrazek

Awatar użytkownika
baku1512
Uczeń
Uczeń
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: baku1512 » sob 19 lut, 2011

Wymiary są ogólne czyli około 20cm średnicy, Na nasze lampy pasuje ale niestety trochę odstaje :/ Ja trochę rozwierciłem te uchwyty które trzymają tą szybkę i efekt jest lepszy :)
Na allegro są takie szybki za około 100-120zł Ale nie wiem czy są to na pewno te markowe (Ale nie robi to żadnej różnicy). Musisz wpisać "puig"albo (szybki,owiewki puig) i powinieneś coś znaleźć. Ja swoją kupiłem ze sklepu internetowego za jakieś 215zł. (Ale zapłaciłem chyba tylko za markę)
Ostatnio zmieniony sob 19 lut, 2011 przez baku1512, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: choinka » sob 19 lut, 2011

baku1512, To Twój? Na tym zdjęciu

Awatar użytkownika
baku1512
Uczeń
Uczeń
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: baku1512 » sob 19 lut, 2011

Tak :)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: choinka » sob 19 lut, 2011

Jaki tam masz tłumik? ;d

Awatar użytkownika
Favo
Weteran
Weteran
Posty: 294
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: Grant

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: Favo » sob 19 lut, 2011

z czopera chyba :D

Awatar użytkownika
baku1512
Uczeń
Uczeń
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: baku1512 » sob 19 lut, 2011

No, ale planuje zmienić jak przybędzie kaski:) Na razie dorobiłem DB-killera i jeździ się Bardzo dobrze :) Ale nie róbmy OT.
Taka szybka szczególnie się przydaje jak ktoś jest wysoki i posiada sprzęt który przekracza 70 km/h. I według mnie jest bardzo dobrym sposobem na tuning optyczny :).
Ostatnio zmieniony sob 19 lut, 2011 przez baku1512, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: choinka » sob 19 lut, 2011

Ale stawie dość duży opór powietrza ;/ I już wiem co chciałem wiedzieć :P

Awatar użytkownika
szymi224
Specjalista
Specjalista
Posty: 204
Rejestracja: czw 03 lut, 2011
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: szymi224 » sob 19 lut, 2011

Wielkie dzięki Koledzy, bardzo pomogliście. Pozdrawiam !!
Ps: daje pomógł kumple ;]
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/120077



"zdaje sobie sprawe ze zlamalaem przepisy i narazilem innych uczestnikow ruchu drogowego na niebezpieczenstwo gdyz lubie za***rdalac"

Awatar użytkownika
baku1512
Uczeń
Uczeń
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: baku1512 » sob 19 lut, 2011

Większy opór powietrza stawia ciało prowadzącego gdy nie ma owiewki a z owiewką przepływ powietrza jest lepszy i co powoduje mniejszy opór powietrza..
Są nawet wykresy na których widać jak przepływa powietrze z taką owiewką i bez niej.
Ostatnio zmieniony sob 19 lut, 2011 przez baku1512, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: choinka » sob 19 lut, 2011

A jednak ;d Myślałem że owiewka bardziej hamuje.
szymi224, zamykamy?

Awatar użytkownika
szymi224
Specjalista
Specjalista
Posty: 204
Rejestracja: czw 03 lut, 2011
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Przednia lampa zumico gr 500

Postautor: szymi224 » sob 19 lut, 2011

No zamykamy :)
Wedle życzenia:) Ziom97
Ostatnio zmieniony sob 19 lut, 2011 przez szymi224, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/120077



"zdaje sobie sprawe ze zlamalaem przepisy i narazilem innych uczestnikow ruchu drogowego na niebezpieczenstwo gdyz lubie za***rdalac"



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl