Co planuję zmienić :
-nowy kranik( stary cieknie niczym ruska rurka)
-przeźroczyste przewody paliwowe
-zmiana pojemności na 72 ccm
-olejek na MOTUL 10w40
-paski na koła






, podoba mi się ten kolor
, ile nim przejechałeś ?
, jak się nim jeździ ? 




Ale na 50'tke jeździ idealnie, przejechane 2935 km (na świeżo jest w profilu) Jak tylko założę paski, zestaw 72ccm to podzielę się z wami opiniami i zdjęciami. Mimo swojej masy, bo to aż 115 kg zbiera się bardzo ładnie.

Mimo swojej masy, bo to aż 115 kg zbiera się bardzo ładnie.
Ale na 50'tke jeździ idealnie


ogółem ładne moto 

Nie warto po tym wsiadać na jakiegoś litra bo długo nie pojeździsz, tylko stopniowo










Wrzucaj 72 ccm to będzie o niebo lepiej, pamiętam te zamuły u siebie, kolega Jawką elegancko zawsze wszędzie bez problemów wjeżdżał w przeciwieństwie do mnie 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości