, w tym roku muszę przegląd zrobić , ciekawe czy przejdzie , bo ludzie to mają czasami nasrane w głowie xd , skąd dorwałeś chłodnicę ? 



, w tym roku muszę przegląd zrobić , ciekawe czy przejdzie , bo ludzie to mają czasami nasrane w głowie xd , skąd dorwałeś chłodnicę ? 










czyli masz chłodnice za free ? 





ty to masz szczęście xD , potrzebna ona jest koniecznie do tego silnika ?
, bo alu cylek to on szybko ciepło oddaje no nie ? 





, w swoim czasie i ona dojdzie 



na 3 biegu jako tako ale też nie było to to co chciałem
Kolega na nekenie 110ccm gaźnik 20-22mm przełożenia 17/41 i idzie równo ze mną ale na v-max go robię
Tyle że ja gaźnik 19mm 


, jeszcze gaźnik dochodzi





wydział antynarkotykowy

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości