Mam takie pytanie
: Czy ona jest specjalnie wyprodukowana dla naszych ogarów czy może od jakiegoś innego motoru ? 



: Czy ona jest specjalnie wyprodukowana dla naszych ogarów czy może od jakiegoś innego motoru ? 

Na pewno nie jest z żadnego innego modelu motocykla Rometa. Może od jakiegoś innego chinola...



ale cena jest trochę duża i szkoda , że nie ma na przód


Zobaczcie.






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości