Ja tam bym na twoim miejscu nitro wpakował
Małą butla żeby się zmieściła
A wódkę to sie chleje a nie...
jeden odkopał, to teraz sie reszta górników zleciała. zamykam[/quote]
Ostatnio zmieniony śr 01 sty, 2014 przez
danielafel, łącznie zmieniany 1 raz.