




modó³ wm mugen sport cdti



ha dzięki
ja wolałem zawsze mieć hamulec tuż "pod nogą" 
!
ja mam identyczne i dałem 450:)
biorąc pod uwagę to, że to chodliwy towar, może i tysiaka sobie zawołać, a nóż ktoś się trafi? lepiej żądać więcej niż mniej, bo zejść z ceny można a podnieść no to nie bardzo 




Teraz już nie ma takiego sprzęcicha na sprzedaż praktycznie nigdzie
Był pomysł, że jak nie pójdzie w całości to same felgi wystawię za kafla na tablicy
Zobaczymy co z tego bd

!





. Mój Fighter na 140cc leciał 117km/h.



szkoda go ale przydałoby się odzyskać troche kasy 







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości