





ol:
oby ją dobrze dotrzeć 

akurat będzie wiosna jeszcze chłodek
okres sprzyjający docieraniu
będzie dobrze





mechaniki raczej nie ruszam, tylko kosmetyczne rzeczy ewentualnie. w przyszlym sezonie juz moze bedzie jakies 600cc 


n0r3k pisze:9 bar na zimnym pokazało
bo powinno się mierzyć przy ciepłym silniku 











a cena będzie.. adekwatna do stanu 


n0r3k pisze:a cena będzie.. adekwatna do stanu

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości