witam! otóż chciałbym sprezentować tacie wideo rejestrator gdyż jeździ do pracy samochodem za granicę i sądzę że takie urządzenie mu się przyda, czasami może nagrać coś ciekawego a czasami może być to dowodem (stłuczka escortem i 3 godziny ustalania że ten co uderzył w tatę jest sprawcą, bo typek twierdził ze nie jego wina tylko tata... dopiero policja wszystko wyjaśniła) wiadomo jak jeżdżą Polacy, jedne ucieknie z miejsca zdarzenia jeden twierdzi że to nie jego wina a jak się będzie miało nagrane to będzie to super sprawa, więc czy taki video rejestrator jest czymś dobrym (wiem wiem niska cena ale nie stać mnie na więcej) http://allegro.pl/wideo-rejestrator-jaz ... 48317.html
co polecacie do max 200zł z przesyłką, może ktoś posiada jakiś wideo rejestrator i chciałby się nim pochwalić ?









jeżdżę z kolegą nieraz do pracy i ma taki to się nawet podczas nagrywania wyłączyć potrafi. Jak chcesz to kup jakiś lepszy mu. Warto dołożyć do tego interesu parę dyszek i wraz z kupnem jakiejś karty pamięci zmieścić w kwocie 200-230zł. Takich wideorejestratorów do 130-140zł nie polecam.
Wszędzie masz napis HD rozdzielczość 720 a jak wejdziesz w ustawienia to zamiast HD jest jakiś 960, czyli analogicznie rozciągnięty obraz. Bawiłem się z tymi kamerkami i co kupowałem to musiałem oddawać bo nie zgodne z opisem a obraz kaszana
Bateria max 40 min. Na moto jakoś super sobie nie radzi, ale do auta to rewelacja
[/URL]
