speeder, napisałem co robię, tyle że z nutką humoru
Spawy opendzlowałem i jest git
Wczoraj przyszły łożyska do główki ramy, jutro śmigam do sklepu po farbę do silnika i w weekend malowanko
Uploaded with
ImageShack.us
Jutro najprawdopodobniej zamawiam także zębatkę 18 zębów na przód, bo 17 jest stanowczo za mała
___________________________
Dzisiaj wreszcie się kopsnąłem po farbę do silnika
Zbierałem dupę od tygodnia
Cena tylko 7.40, aż mi oczy wywaliło, ostatnio płaciłem 27 za niewiele większą puszkę
Jutro szlifowanko, a w sobotę malowanko
O ile wszystko pójdzie zgodnie z planem
___________________________
Póki co wszystko według planu
Nawet aż zanadto
Lagi, króciec i komora pływakowa wypolerowane
Jeszcze ino pastą przelecieć
Silnik wyszlifowany, przygotowany do malowania
Owinąłem kolanko lewego tłumika bandażem, bo fioletowe było, później jeszcze bandaż psiknę na srebrno farbą do tłumików xD
I mam dylemat, do nowego zestawu wkładać takie, "doświadczone" życiem chromowane korki, czy wypolerować korki od nowej głowicy?
Pozdrawiam
