Cześć.Mam niebieskiego gb streeta , niestety farba na felgach już sie poodzierała i kiepsko to wygląda , wiec wypadało by to jakoś pomalować.
Tutaj takie przykładowe zdjęcie mojego moto: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... zev5sQB75Q
Teraz mam dylemat czy pomalować felgi na czarny mat i dać niebieskie paski czy pomalować jakoś podobnie do serii.
Tylni zadupek mam pomalowany na czarno , jeżeli zrobiłbym koła to myśle nad pomalowaniem innych elementów żeby to wszystko fajnie sie zgrało.
Jak lepiej ?




Czarne felgi i niebieskie paski,ja bym tak zrobił
