Chyba, że chcesz się męczyć i możesz ręcznie
Ja polerkę zawsze robię tak: zrywam lakier papierem 360/400, potem szlifuję papierami 600, 800, 1200, 2000 i 2500, wtedy uzyskujesz efekt zamglonego lustra, następnie nakładam pastę i wiertarką poleruję element, pierw zwykłym filcem, a potem krążkiem bawełnianym. Efekt? Po filcu masz lustro, ale po bawełnie jest perfekcyjne lustro, oczywiście taki efekt uzyskasz o ile odpowiednio wyszlifujesz powierzchnię
Tu masz kilka moich prac:
Dekle wyglądałyby lepiej, ale po prostu już mi się nie chciało, bo prawy dekiel polerowałem 3 tygodnie, a lewy 2 (początkowo obleciałem go szlifierką i widać jak ch**owo jest, prawy szlifowałem ręcznie i jest o wiele lepiej).