Witajcie!
Jak niektórzy z was wiedzą miałem wypadek na skuterze ( nie z mojej winy ), skuter to aprilia leonardo 125/50.
Niestety na razie nie chce wracać do jazdy po ulicach i szukam czegoś abym mógł pojeździć po terenie troche ( tak jak dawniej ).
Skuter ma rozwalony caly przod w sensie czacha + plastik przy nogach i wokoło licznika.
Ogólnie to jest to do poklejenia i naprawienia ( lampy całe ), ale ja nie mam zamiaru sie w to bawić.
Chciałem się was zapytać za ile mogę sprzedać skuter w takim stanie?
Silnik w 100% sprawny, 17 tys przebiegu - skuter z roku 2005 125/50.
Pozdrawiam!






