nsr ma czerwone od 11tyś. czy zablokowany, czy odblokowany zawór, w rezo wchodzi przy 7tyś i wtedy jest strzał tylko wiadomo, na zablokowanym o wiele słabszy. ja mam wszystko odblokowane, kręci ok. 12tyś, ale jedzie do 10,5-11tyś. teraz na sport kominie charakterystyka troche sie zmieni
KucaQ, to dziwne, bo ja mogę full zablokowaną nsr kręcić do 12, tylko to nieopłacalne, bo w górnym zakresie już słabo przyśpiesza. Nsr nie były blokowane na obroty, tylko był zwiększony kąt wyprzedzenia zapłonu, przez co są dużo słabsze
Tu takie foteczki, jak była ładna pogoda, trochę zadymione, bo sąsiad gumami palił W następnym tygodniu postaram się pomalować klamki i ciężarki na biało
Pod słońce, bo musiałem zrobić lewej strony Szybki poszukuje w graficie zwykłej, ale jeden koleś chce 100 zł, drugi zapomniał napisać że klejona, trzeci tylko odbiór osobisty xd