





Mam nadzieję że dobrze nam będzie się współpracowało. Dziękuję wszystkim kandydatom za start i wszystkim tym którzy zagłosowali. To był wasz wybór 

Po pierwsze chciałbym podziękować wyborcom za wybranie mnie na nowego moderatora, po drugie obiecuję spełniać swój obowiązek jak tylko będę potrafił będę pilnował porządku na forum i traktował każdego równo
Jeszcze raz dziękuję
nie no żarcik oczywiście
jeszcze raz wszystkiego najlepszego w te urodziny
i owocnej pracy jako mod 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości