przetrzyj benzyną ekstrakcyjną może zejdzie
, a u nas taki olej kosztuje ok 36-38 złoty tagże ciesz sie z takiej ceny 



przetrzyj benzyną ekstrakcyjną może zejdzie
, a u nas taki olej kosztuje ok 36-38 złoty tagże ciesz sie z takiej ceny 




, ja raz miałem całą taką tarczę xd



Więc ja nie będę gorszy
Średnica zewnętrzna będzie wynośić 33mm
Ale macie zdjęcie więc uświadomicie mnie. Powiększyłem wszystkie 4 już kawałek temu chyba wiertłem 3-3.5mm jak gdzieś na mieście znajdę takie to przejadę 4mm i będzie przepływ
Mile widziane komentarze 

Działaj 


A ja chce tylko żeby ciszej chodził i tyle 












jak będzie miał to dam ci znać.

) i te rysy powinny zejść. na koniec pasta, filc i będzie git 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości