










---> http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?p=108379#108379





Poza tym jak widzę, że zaleję bańkę paliwa, przejadę się po wsi wtę i z powrotem, a w baku jest już pusto to mi się płakać chce.
lastyczności i wizję nadchodzącego remontu (u mnie byłoby to po dwóch sezonach, zakladając, że miałbym silnik po remoncie i przejechałby on 20 tyś. bezproblemowo).





że swap to nie jest plug&play
jeszcze prowadzenie oraz hamulce, odpowiednie do danej mocy.

Cbr'kę też mogę tanio sprowadzić z Niemiec

---> http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?p=108379#108379









Yato pisze:125 we 2 garach V, bez sensujuż lepiej tego rometa z pionowym silnikiem.

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości