• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

auto z niskim spalaniem do 3,5k

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Yato » ndz 17 lis, 2013

Francuzy to gówno :/
:)


Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Dominxd » ndz 17 lis, 2013

bez przesady, akurat 406 jak na francuza nie jest taki zły

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Yato » ndz 17 lis, 2013

wszystkie są złe, dość że awaryjne to jak się zepsuje, to naprawa wyższa niż wartość samochodu.
:)

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Dominxd » ndz 17 lis, 2013

tak samo mogę powiedzieć o vw,oplach,fiatach itd bo z nich utrzymuje się codziennie cała moja rodzina :D

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: kamil13367 » ndz 17 lis, 2013

Yato, popieram elektronika... japoniec :)


Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: kedzior96 » pn 18 lis, 2013

Dominxd, nie bo tak jak wyżej panowie piszą, jak coś walnie to będę musiał go sprzedać, zastanawiam się nad lanosem albo tipo, biorę także pod uwagę audi takie jakie mam ale w sedanie z LPG bo ja mam diesla
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: choinka » czw 21 lis, 2013

Nie bierz fata bo to fabrycznie jest zgnite xD
Do japończyków już nie są tak drogie części i niezniszczalne silniki.
Ople też strasznie gniją i często lubią olej.
Golf jest zbyt oklepany już już lepiej wyrwać jakiegoś passata b3 w ładnym stanie.
Nie wiem jak to było ze wszystkimi daewoo ale wiem ze niektóre lub wszystki lanosy były w ocynku także nie zgnije to chyba że był bity to co innego już. A części śmiesznie tanie bo to wszystko szlo na zawieszeniach opla.
NA Twoim miejscu bym szukał jakiegoś e36 w dwóch litrach z gazem, niech spali te 14-15 gazu ale masz kupę mocy a różnicy w spalaniu nie ma dużego cenowo. Chyba ze chcesz coś większego to szukaj e32 czy e34.

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Blu » czw 21 lis, 2013

NA Twoim miejscu bym szukał jakiegoś e36 w dwóch litrach z gazem, niech spali te 14-15 gazu ale masz kupę mocy a różnicy w spalaniu nie ma dużego cenowo. Chyba ze chcesz coś większego to szukaj e32 czy e34.

9-10 gazu a 14-15 to kolosalna roznica. Pozatym nie znajdzie dobrego e36 do 3000 bo to w 95% zjechane trupy po szybkich i wscieklych, a jak trafi na taka skarbonke to bedzie wiecej stala niz jezdzila bo ceny czesci go zabiją.
Niema co na sile szukac.
[center] Obrazek [/center]

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Outer » czw 21 lis, 2013

Nie bierz fata bo to fabrycznie jest zgnite xD


Fiaty jako nieliczne miały podwójny ocynk nadwozia. Tylko podwozie gnije jak w prawie każdym aucie z tamtego okresu.

NA Twoim miejscu bym szukał jakiegoś e36 w dwóch litrach z gazem, niech spali te 14-15 gazu ale masz kupę mocy a różnicy w spalaniu nie ma dużego cenowo.


Pomiędzy 14-15 gazu a 9-10 gazu, to tak jak pomiędzy 4-5 a 9-10 gazu.
A poza tym, co ci z e36 w dwóch litrach, skoro siena 1.6 taką zjada, a jara 9-10/100.

http://www.youtube.com/watch?v=fiG0HVqTbjs

Jakbyś chciał wyzywać to od razu daję filmik, jak dobrze prowadzona siena jeździ. Miałem. Wiem. Bmwiarze też wiedzą haha.
Z lanosem 1.6 jest podobnie.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: to&owo » czw 21 lis, 2013

siena nieźle sprintuje do 100km/h,ale nawet stara Concerto robi to lepiej :)) sieną jako pasażer zrobiłem wiele km ,zawsze podobało mi się to jebnięcie ,ale... mój polonez i ta siena są równolatkami ,po 13 lat. i jakby postawić obok sienę ,to jest dramat. nie ma połowy błotników ,progów ,wszystko przegniłe. a Polonez zero rdzy :)) zresztą każdy ,kto miał /ma fiata narzeka ,że rude je wyjątkowo lubią. i wcale nie chodzi o kobiety...

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: ReallY » czw 21 lis, 2013

speeder, U mnie w rodzinie jest Fiat seicento od 13 lat taka kupił nowego z salonu i teraz mama nim jeździ, są dwa ognicka rdzy na nadwoziu mniejsze od 50-cio groszówki bak już praktycznie przezdzewiał i troszeczką podwozie ;)
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Outer » czw 21 lis, 2013

speeder

U mnie sienka nie miała w ogóle rdzy. (tzn. ja jej nie znalazłem pod spodem, nawierzchu to ładny czysty ocynk) Są egzemplarze zardzewiałem i miałem Maree zardzewiałą od spodu, jak i zadbane.
A ogólna sens mojej wypowiedzi to bardzo dużo za niewiele i w kosztach eksploatacji i w koszcie kupna samego auta. No i siena jest jednym z najlepszych sleeperów w swojej klasie cenowej i sporo drożej. ;)
Tak jak mówię, to co daje siena i lanos, przy kosztach części i znakomitej trwałości i bezawaryjności, powinno autora do 3500 zł zadowolić w 1000% i te auta są niedoścignione w tych kryteriach przy autach innych marek.

sieną jako pasażer zrobiłem wiele km ,


Upewnij się też, czy to nie była siena 1.2 ;)
Ostatnio zmieniony czw 21 lis, 2013 przez Outer, łącznie zmieniany 3 razy.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: to&owo » czw 21 lis, 2013

1.6 16V. ja mimo wszystko z tych dwóch wolałbym już Lanosa.

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Dominxd » czw 21 lis, 2013

Co do rdzy to trzeba dobrze poszukać, trafiają się lepsze i gorsze auta. A do tych 3500zł naprawdę polecam Lanosa. Nie wiem jak wygląda bliżej sprawa z Sieną bo nigdy nie miałem styczności z tym autem.

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Outer » czw 21 lis, 2013

wolałbym już Lanosa.


Ja też. Lanos ma zadziwiające pole manewru cd. tuningu i taki lanos sport 3d w Hb + swap na 2.0 gsi z astry i jest potwór masakryczny. No i jest od sieny ładniejszy.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl