• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

auto z niskim spalaniem do 3,5k

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: kedzior96 » sob 16 lis, 2013

witam, a więc potrzebuję auto z bardzo niskim spalaniem LPG bo jak wiadomo auta z LPG palą najmniej, samochód maksymalnie może spalać 10l gazu i cena takiego samochodu nie moze przekraczać 3.5k, nie chcę samochodu typu cienias czy sajczento bo mi się nie podoba i jest za małe, potrzebuję takie aby spokojnie mieściło się 4 osoby, może to być samochód 3 drzwiowy. pisać propozycje swoich samochodów może być tylko marka i orientacyjne spalanie przy danym silniku, ponieważ w poprzednim temacie wiele osób sie rozpisało i nie zdążyłem ich nagrodzić przed skasowaniem tematu, mam mętlik w głowie i nie wiem jakiego najlepiej zacząć szukać.

PS. jeżeli zaczniecie robić syf proszę modów o posypanie się Warnów.
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>


Awatar użytkownika
Kurzac
Weteran
Weteran
Posty: 358
Rejestracja: czw 01 sie, 2013
Lokalizacja: Oleszno

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Kurzac » sob 16 lis, 2013

Seat Cordoba 1,4 w gazie spali koło 10 l a zmiescisz sie w 3,5 k akurat

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Outer » sob 16 lis, 2013

Tak jak pisałem.

Lanos 1.5/1.6 z lpg 9-10/100 lpg bardzo dobra dynamika, śmieszna cena części, super możliwości rozwoju i bardzo ładny wygląd IMO w 3D HB ładniejszy od civic, trwałe i proste jak cep, atakuje rdza podobnie jak wszystkie auta z tych roczników, oprócz marek premium. Do 3500 powinieneś coś znaleźć z całkiem ładnego rocznika 98 itp.
Siena 1.6 16v z lp 10/100, wyśmienita dynamika, podobnie jak z lanosem, sam miałem, ale jakbym miał brać jeszcze raz, to brałbym lanosa.
Jak byś szukał czegoś słabszego, zmulonego, byle było oszczędne, to jest to pozorne, bo mały silnik zamiast tych 9-10/100 spali po prostu 8/100. Gra nie warta świeczki.

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: kedzior96 » sob 16 lis, 2013

Kurzac, właśnie mam okazję kupić cordobę vario 1,6 na sekwencyjnym gazie ale nie wiem czy spali powyżej 10l. może nie za piękne auto ale za tę kasę co typek chcę to w akcie desperacji jestem w stanie dać, mój ford escort w czystej benzynie+1000zł za seata
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Blu » sob 16 lis, 2013

Więc lecim jeszcze raz. Alfabetycznie.

Alfa Romeo - bardzo drogie części, legendarna awaryjność, stosunkowo rzadkie, silnikow nieznam.

Audi 80 b3/b4 - nie ten budżet, dobre bryki ale za taką cenę znajdziesz sobie co najwyżej do remontu.

BMW - czesto uzywane przez mlodych do katania, zaniedbywane,gnije, ciężko znależć dobrą sztukę, drogie cześci, dosyć nieprzewidywalne przez rwd, 1.6 i 1.8 nie jedzie, w Polsce jest więcej M-Powerów niż wyjechalo z fabryki z Bawarii.

Daewoo Lanos - Dobry silnik (1.6), możliwośc swapa na c20xe, mało popularny u młodych i mozna perełke po pierwszym włascicelu znalezc, smiesznie tanie czesci, troche gnije.

Fiat Siena - silnik 1.6 ładnie drze, dobre do gazu, mało popularne, moznaznalezc sztuke po dziadku, tanie czesci, blacha jak wyzej.

Honda Civic - Czesto uzywane przez mlodych, gnije strasznie, silniki cienkie do gazu, ciezko znalezc nieskataną, drogie czesci .

Opel (Astra, Vectra, Corsa) - Dobre do gazu, można w tym budżecie nawet dobrą znaleźć, gnije jak to Opel, Ecotec podobno awaryjny, dokładniej nie wiem, tanie zamienniki.

Volskwagen Golf III - Gnije, często używany przez młodych, tanie czesci, dobry do gazu, popularny, stosunkowo trwały.
Ostatnio zmieniony sob 16 lis, 2013 przez Blu, łącznie zmieniany 3 razy.
[center] Obrazek [/center]


Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: kedzior96 » sob 16 lis, 2013

Outer pisze:Jak byś szukał czegoś słabszego, zmulonego, byle było oszczędne, to jest to pozorne, bo mały silnik zamiast tych 9-10/100 spali po prostu 8/100. Gra nie warta świeczki.


zgodzę się z tobą, ponieważ mam corsę 1,2 i potrafi mi zjarać 10l gazu przy normalnej jeździe, co kumpel w astrze 1,6 spalił mniej, ale jeździliśmy na dwa i tylko do 130... no ale mniejszy silnik musi więcej dostać w "dupę" aby w miarę jechał, nie oszukujmy się, nie będę jechał jak dziadziuś, muszę się wyszaleć i jeżeli mam sie rozwalić to chcę rozwalić auto za małą kasę abym nie ryczał ze wywaliłem w błoto 10k
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Awatar użytkownika
Kurzac
Weteran
Weteran
Posty: 358
Rejestracja: czw 01 sie, 2013
Lokalizacja: Oleszno

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Kurzac » sob 16 lis, 2013

seat duzo lepszy od escorta 1,6 daje bardzo dobre osiągi spalanie w dobrej granicy i części bardzo tanie .

Sam mam seata cordobe 1,4 w benzynie spalanie w granicy 7 l . Utrzymanie bardzo tanie , jeżeli się dba może on być w bardzo dobrej kondycji

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Outer » sob 16 lis, 2013

nie będę jechał jak dziadziuś, muszę się wyszaleć


Jak trafisz na dobrą sztukę to w lanosie zejdziesz poniżej 9 sek do 100 przy dobrym shiftingu.

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: kedzior96 » sob 16 lis, 2013

Kurzac, ja mam 1,4 po 450tys przebiegu nie ma progu na cylindrze, i przyznam że szkoda mi go oddawać bo silnik igiełka, 160km/h to bez problemu łapie
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Awatar użytkownika
Kurzac
Weteran
Weteran
Posty: 358
Rejestracja: czw 01 sie, 2013
Lokalizacja: Oleszno

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Kurzac » sob 16 lis, 2013

Seat u mnie w domu 175 km/h ; ) 97 rocznik do 100 w niejakie 11 sekund

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Outer » sob 16 lis, 2013

Jeżeli piszesz o cordobie 60 konnej, to ta jego corsa co ją ma, objedzie tą cordobę. :) Bez takiego koloru.
Ostatnio zmieniony sob 16 lis, 2013 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: KucaQ » ndz 17 lis, 2013

Już wcześniej wspomniałem - Astra z 1.6 zagazowana, do 9 weźmie, powyżej 10 nie powinna. Kumplowi przez 2 lata użytkowania nigdy się nie zdarzyło, że więcej jak 9,5 wzięła w trybie mieszanym :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Yato » ndz 17 lis, 2013

ja polecam astre 1 1.6, silnik jeszcze z kadetta, wytrzymały jak nie wiadomo co, ojciec ma, 7-8 litrów gazu na spokojnie pali, 400 tyś nakręcone licznikowo, realnie nie wiadomo i tylko maglownica wymieniana :D
rdza aż tak bardzo nie bierze, lekko róg drzwi i próg, ale to minimalnie :)
:)

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Dominxd » ndz 17 lis, 2013


Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: auto z niskim spalaniem do 3,5k

Postautor: Bubles » ndz 17 lis, 2013

Francuzy mają drogie części.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl