Siemka chcialem was zapytać czy dałoby rade rozwiercić zrobic przelot w seryjnym wydechu w naszych ogarkach dociac rozwiercic wyszlifować pomalować Mam a mysli rozwiercic ten elelment do rozmiarow tlumika tej duzer rury chce uzyskac efekt pustego wydechu Da sie ?