







I inne rzeczy najpierw chcę zrobić. Miedzy innymi swap na pełny wtrysk.



choinka pisze:tyle że to nie do końca legalne




kiedyś to wszystko porobię 






Czyżu15 pisze:choinka, nie wiem czy podobają Ci sie "syfiki" ale spójrz na to ona jest z mojej okolicy dokładnie to mieszka w mieście obok
http://i.imgur.com/N8DCr2a.jpg
http://i.imgur.com/zQ9Xxmh.jpg
http://i1045.photobucket.com/albums/b45 ... 85ee1a.jpg
http://i1045.photobucket.com/albums/b45 ... 80337c.jpg
http://i1045.photobucket.com/albums/b45 ... a6c4ee.jpg
http://i1045.photobucket.com/albums/b45 ... 8bc1fb.jpg
fajny negatyw ma

[/URL]



Jedynie co to często tarł nim o asfalt a tak to luz xDUżytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości