


modó³ wm mugen sport cdti

No i pomyślimy nad jakąś kurteczką, jak będą fajne za 250-300 zł
Ale to już bardziej na wiosnę, jak trochę kasy uzbieram.



Minimum te LS2 powinno być.modó³ wm mugen sport cdti



Kompresja podobnie, moja 8.5, jego 8.7 na zimnych silnikach mierzone 








Tak w ogóle, to na razie mi tej mocy starcza, po przesiadce z ogara 72ccm, to czuje się jak na przecinaku xD A nsr wkręca się do 12, tylko że już powyżej 9 mocy nie ma 



lub cały wydech.








Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości