Siemano !
Otóż mam pytanie ,do was braci Ogarkowozumiakalnej i nie tylko. Jakie części chętnie zobaczylibyście w sklepie motoryzacyjnym zwiazanym z naszymi motocyklami. Jakich kosmetyków ,płynów eksploatacyjnych używacie ? Pomożecie ?




modó³ wm mugen sport cdti

















Yato pisze:PanWojtek, po kiego Ci elektrolit do aku ?
owiewki, śrubki, uszczelki, łożyska, części nadwozia i podwozia




/Bubles
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości