• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Czego oczekujecie...

Rozmowy o motoryzacji.
to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Czego oczekujecie...

Postautor: to&owo » ndz 03 lis, 2013

Siemano !
Otóż mam pytanie ,do was braci Ogarkowozumiakalnej i nie tylko. Jakie części chętnie zobaczylibyście w sklepie motoryzacyjnym zwiazanym z naszymi motocyklami. Jakich kosmetyków ,płynów eksploatacyjnych używacie ? Pomożecie ?


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: Alpen » ndz 03 lis, 2013

Co do kosmetyków to używam Plaka, używałem k2 tempo kiedyś. Części to oczywiście uszczelki 50-110, tłoki, cylki, głowice, części głowicy, zębatki, króćce, gaźniki, filtry itp. Takie części najczęściej biorę, no i oczywiście oleje.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: Monster96 » ndz 03 lis, 2013

speeder, otwierasz biznes ? :D

Ja oczekiwał bym wszystkich srubecek , silników 140ccm , części do tych silników , opon , olejów , świec , a z kosmetykami nie pomogę :P
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: Bubles » ndz 03 lis, 2013

speeder, Uszczelki 50-110. Tak jak Alp3n, wypisał, oleje, opony. Końcówki tłumików. Świece, różne śrubki, gumki, podkładki. etc.

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: Bumek » ndz 03 lis, 2013

Oryginalne naklejki, lakiery, owiewki oraz duperele typu korek wlewu paliwa.
Obrazek


Awatar użytkownika
Shark
Weteran
Weteran
Posty: 434
Rejestracja: pn 05 lis, 2012
Lokalizacja: Radlin
Kontaktowanie:

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: Shark » ndz 03 lis, 2013

Silniki 140cc +, części do tych silników, tuningowe kity, to czego na polskim rynku jest bardzo mało, wręcz niespotykane.

Awatar użytkownika
Aro550
Specjalista
Specjalista
Posty: 210
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: Aro550 » ndz 03 lis, 2013

Uszczelki to priorytet, i najlepiej nie w kompletach tylko pojedynczo sprzedawane. Elementy montażowe, takie jak srubki podkladki gupowe i tego typu rzeczy ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: choinka » ndz 03 lis, 2013

Ogólnie części układu zapłonowego części układu napędowego. Generalnie to już wszystko zostało podane co się przyda. A silników 140 itp się nie opłaca na sklep ściągać bo po prostu jest nieopłacalne.

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: PanWojtek » ndz 03 lis, 2013

Rózne linki (tj. sprzęgła, gazu, hamulca, prędkościomierza), wiadomo uszczelki, porządne kleje do plastiku, silikon,może jakieś termometry do oleju, wskaźniki,oleje,smary, łańcuch napędowe, zębatki,narzędzi( tj ściągacze magneta, klucze do sprzęgła, jakieś zestawy narzędzi), elektryka(regulatory napięcia,moduły, części elektryki[te złączki]), akumulatory, elektrolit do akumulatorów, kosmetyka to może jakieś preparaty nabłyszczające, wosk na mokro, pasty polerskie, coś do konserwacji czyli coś ala wd-40 smary w sprayu, różne lakiery.
Benzyna po 2 zł/litr <lol>

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: Yato » ndz 03 lis, 2013

PanWojtek, po kiego Ci elektrolit do aku ?
owiewki, śrubki, uszczelki, łożyska, części nadwozia i podwozia :)
Ostatnio zmieniony ndz 03 lis, 2013 przez Yato, łącznie zmieniany 1 raz.
:)

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: Czyżu15 » ndz 03 lis, 2013

wszystkie uszczelki małe gówienka typu zabezpieczenie iglicy w gaźniku , sprężynki wszelakie a co do kosmetyków to wszystkie produkty meg'sa :D
only vag

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: PanWojtek » ndz 03 lis, 2013

Yato pisze:PanWojtek, po kiego Ci elektrolit do aku ?
owiewki, śrubki, uszczelki, łożyska, części nadwozia i podwozia :)


Bo lubię dawać starym rzeczą nowe życie :)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: Yato » ndz 03 lis, 2013

PanWojtek, ale elektrolitu się nie wymienia w aku, uzupełnia się go wodą destylowaną.
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: KucaQ » pn 04 lis, 2013

Ja oczekuję pokoju na świecie, sprawiedliwości oraz solidarności.
A tak na serio to wszyscy już powiedzieli <troll>

Warna za spam? :* /Bubles
Ostatnio zmieniony pn 04 lis, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: Czego oczekujecie...

Postautor: Nahirek » wt 05 lis, 2013

moze możliwosć kupna poszczególnych czesci(zebatek,podkladek,tulejek itp.) do silnikow fmb fmh fmi... 50, 72, 88, 110, 125
a przede wszystkim to co chlopaki wyzej; uszczelki itd.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl