






Dziękuję 

A powiedz mi twoja dokladna lokalizacje bo widze w profilu Jedrzejow kielce ja ja do tych miejscowosci mam kilka dziesiat km wiec nie duzo .
A i jeszcze jedno lekki wał nie jest bardzo zniszczony tylko luż większy nie co sięzrobił 

A zębatka spadła i się zablokowała? Też to miałem, nie dokręciłem śrub od niej 
modó³ wm mugen sport cdti



Kupuj lifka i śmigaj 


na szczęście wał nie wiele ucierpiał 






Kupić lifanka dojeżdzić do 18 zrobić a samochód i A2 kupić GS'a lub coś innego na co mnie będzie stać lub mi się podobać, samochody mnie nie ciągną ponadto nie miałbym kogo wozić ani siebie 






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości