nie wazne czym jechal, wazne, se jechal napewno zbyt szybko. mowia ze na pierwsze auto najlepsze punto, seicento, a co, w punto cy seicento by sie nie zabil?
wspolczuje ich rodzinom















Miejmy nadzieję, że to pomoże innym w trzeźwym myśleniu.













BMW + młody kierowca = każdy inny kierowca !
[/center]


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości