Podobają mi się felgi ale kolor nie bardzo
Tak z innej beczki to ja mam do ciebie 150km
Do Yato, Mam 84km
Ty za to masz bliżej do mnie niż do niego
Może kiedyś sięspikniemy? 



Podobają mi się felgi ale kolor nie bardzo
Do Yato, Mam 84km
Ty za to masz bliżej do mnie niż do niego
Może kiedyś sięspikniemy? 

Dopiero jak się złamie w pół to będę coś myślał nad nowym moto

!

Nic nie kopci, puka. Ale syczy ładnie
Przy większej prędkości słychać jak silnik gwiżdże
Skrzynia-Ideał. Sprzęgło jak się dotarło to chodzi pięknie, 3x lepiej niż w 50. No ma mocy na Molkcie, że aż zabieraki rozpierdoliło w drobny mak 
!
Pod moją opieką przez półtora roku ogar zrobił około 2 razy tyle (może nawet i więcej) kilometrów niż pięcioletni odkupiony od pewnego starszego pana. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości polecam ten silnik bardzo serdecznie, biegi chodzą lepiej niż w nowej apce/derbi
!


No ma trochę wibracji teraz bo śruby się chyba delikatnie popuściły, pasowało by dokręcić 
!


, nie szkoda ci go na części
a gdybyś go rozsprzedał na części ile chciałbyś za felgi ? 



!
modó³ wm mugen sport cdti

Kompresja robi swoje i hamuje praktycznie cały czas przednim heblem i silnikiem 
!

modó³ wm mugen sport cdti




!Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości