Siema,mam pytanie ile mogę dostać za silnik z ogara 900 72cm3,przebieg 9k łącznie na 72 ok 5k ,nowy tłok,pierścienie,głowica,olej wymieniany co sezon.daje browary
Ostatnio zmieniony pt 18 paź, 2013 przez Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
KucaQ, zależy na kogo trafi, nie można tak mówić, ile max dostanie ja za ogara dostałem 1500 w idealnym stanie a dominxd sprzedał za chyba 1800 trochę zniszczonego : P