Sam mówiłeś że ogara nie docierałeś i że szkoda się bawić w docieranie








ale to grosze.
szału nima



Dzięki temu już nie jest taki szpiczasty 



5 tłoków 3 cylindry , 5 głowic z czego 2 nienadają sie do niczego a 3 są z 50 ccm
i inne piedoły takie jak zawory 2 urwane i 2 wypalone
. mój nie lepszy wiecznie mam z nim problemy ale postanowiłm sie z nim męczyc jesczze 2 lata , wkońcu musi się przestać psuć
, powodzenia w pracach 





ja w Shocku nigdy nie mialem problemow, jeden zestaw 50ccm i potem zmienione na 110ccm i zadnego nie wymienialem 

to pewnie ten mój metalowy bak jest mniej wytrzymały niż w TZR


, ale tak do końca to na niego zły nie jestem bo dzięki niemu nauczyłem się dużo żeczy i teraz na tym zarabiam 



i tak prze 7K do czasu znaleziania okazji... sprawnego 110 za 60zł 

110 za 60zł? Co Ty gadasz? Skad taka okazja? 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości