Jutro się powożę trochę dłużej, to porobię fotki, bo dziś tylko 12 km 



Jutro się powożę trochę dłużej, to porobię fotki, bo dziś tylko 12 km 








jedno rozmazane, drugie ucięte, na trzecim palec XD










Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości