• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Nsr 125 by Bumek

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: KucaQ » pn 30 wrz, 2013

Bumek, ogar palił niecałe 3, a tutaj? 6-7? :D
nera za***ista, mi się obydwie podobają :)
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: Bumek » pn 30 wrz, 2013

Ogar palił 2, a tutaj w 4-5l zablokowana weźmie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: kedzior96 » pn 30 wrz, 2013

Bumek pisze:Jeśli chcesz jeździć codziennie, to nawet się za nimi nie oglądaj :) Ja teraz chodzę do nowej szkoły, wracam późno, to tylko w weekendy, albo święta mogę pośmigać, inaczej bym nie wyrobił :)


skąd ja to znam, odkąd chodzę do szkoły średniej to w soboty ani niedziele nie mam czasu, bo albo nauka albo trzeba coś w domu pomóc, a jak wyjadę to max 5km w jedną bo albo mróz jak cholera albo ciemno że nie ma po co samemu jeździć.
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: Bumek » pn 30 wrz, 2013

kedzior96, dokładnie ;/ Jeszcze teraz jesień, to dni krótkie :<
Obrazek

Awatar użytkownika
kamilek112
Praktykant
Praktykant
Posty: 56
Rejestracja: czw 08 sie, 2013
Lokalizacja: KlimontĂłw

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: kamilek112 » wt 01 paź, 2013

n0r3k pisze:kamilek112, 5-6/100km. ja w ok. 5 miesięcy zrobiłem zaledwie 3500km chyba, ale problemów z brakiem wachy nie miałem nigdy :) napewno żeby codziennie jeździć nią do szkoły nie byłoby mnie stać, bo to nawet jakby 2 litry paliła to autobusem taniej wyjdzie, ale tak jak chce to wsiadam i jade, wystarczy ograniczyć niektóre sprawy, żeby na wache było :)


No ja jeżdżę przeważnie codziennie lub co dwa dni, po szkole wyprowadzę moto i pojeżdżę może 10-25km :) Raz na tydzień/dwa zrobię więcej :P

I tu nawiela się pytanie, czy przy takiej jeździe wyrobi się? :D


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: Bumek » wt 01 paź, 2013

Zależy, czy masz tyle kasy, albo twoi rodzice :D Mnie by za bardzo nie było na to stać :D
Obrazek

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: b0r3gi » wt 01 paź, 2013

Moi rodzice jak zobaczyli ile senda pali to powiedzieli że jej kupno to był ich największy błąd bo taniej wychodzi jeździć audi :D

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: Bumek » wt 01 paź, 2013

Jak chcesz jeździć codziennie - 4t
Jak chcesz zapierdalać - 2t
Takie krótkie podsumowanie :D

A co do nsr to dzisiaj ogarnąłem światło stopu, na szczęście trzeba było tylko wyczyścić styki, bo zaśniedziały, a szybka przyjdzie w tym tygodniu :D
Muszę jeszcze się zająć gaźnikiem, bo coś nie chce jeździć.
Plany na zimę to zmiana napędu i lekkie zaprawki :]
Obrazek

Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: pan_dziobak » wt 01 paź, 2013

ładnie utrzymana :) Gratulacje i zadowolenia z maszynki.

btw. Co to sie dzieje, wszyscy NSR kupują :P
Loud pipes save lives

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: kamil13367 » wt 01 paź, 2013

pan_dziobak, nieeee ja cbr <3 :D

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: Bumek » czw 03 paź, 2013

Dzisiaj zmierzyłem kompresje, 8.5 bara na zimnym silniku, nie jest źle. Wygląda na to, że na całkiem dobry sprzęt trafiłem :D
Obrazek

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: CZARO » czw 03 paź, 2013

Bumek, I tak powinno być :D
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: n0r3k » czw 03 paź, 2013

Bumek, to na ciepłym będzie z 8,7-8,8 to całkiem spoko :) mi na 8,5 160km/h latała na seryjnych przełożeniach :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: Bumek » czw 03 paź, 2013

n0r3k, dziwne.. nie napisałeś, że siedzi tam nadwymiarowy chiński tłok <lol>
A tak serio, to jutro to złożę, męczę się z filtrem, bo nie da się go wsunąć do baku :D Zobaczym czy odpali, jak tak to śmigamy :D
Ostatnio zmieniony czw 03 paź, 2013 przez Bumek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: n0r3k » czw 03 paź, 2013

Bumek, może i siedzi, kto wie. zobacz jak to lata, jak zrobisz setke powiedzmy w te 8 sekund to będzie git :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl