






Pewnie została puknięta przez pociąg który tam się puknął
( humor na dzisiaj)





nie mamy Ci tego za złe
musisz kupić wieeeeelką oponę na tył <3
Od młodego czy starego kupiłeś? Bo nie wiem czy jej nie znam 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości