To jest 50/125 ?





!









!



---> http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?p=108379#108379
Ja teraz chodzę do nowej szkoły, wracam późno, to tylko w weekendy, albo święta mogę pośmigać, inaczej bym nie wyrobił 



Bumek pisze:Jeśli chcesz jeździć codziennie, to nawet się za nimi nie oglądajJa teraz chodzę do nowej szkoły, wracam późno, to tylko w weekendy, albo święta mogę pośmigać, inaczej bym nie wyrobił

---> http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?p=108379#108379
napewno żeby codziennie jeździć nią do szkoły nie byłoby mnie stać, bo to nawet jakby 2 litry paliła to autobusem taniej wyjdzie, ale tak jak chce to wsiadam i jade, wystarczy ograniczyć niektóre sprawy, żeby na wache było 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości