



Sam jestem ciekaw jak to będzie się wkręcało
Mi niestety nie było to dane z wiadomych względów 


Wiem że nagaram filmik na 50ccm ale jak będzie na 88ccm to nie wiem bo sytuacja na okrągło się zmienia u mnie raz jest tak raz tak i nie mogę się zdecydować


Wiem że nagaram filmik na 50ccm ale jak będzie na 88ccm to nie wiem bo sytuacja na okrągło się zmienia u mnie raz jest tak raz tak i nie mogę się zdecydować
i musiałem wymienić kosz sprzęgłowy bo wyrwało mi śrubkę ale to nie problem bo kolega miał i dogadaliśmy sięże kiedyś obrobimy flaszeczkę już i tak sporo mu wiszę bo nie raz mnie cholował




ocierałem spokojnie zrobiłem na nim 800km [*]




Jak wytrzyma tzn, że będzie służył długo a jak się rozleci to znaczy ze gówniane części, bo tak niby docierane tak jak bóg przykazał a i tak sie rozwalił i niby czemu ? 




więc pewnie przez kilka km będzie spokojnie a potem w opór ![]:-> ]:->](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/diabelek.gif)

, składaj i kataj
, masz jakieś plany dotyczące wizualki ? 




chyba, że mowa o nowym silniku, wtedy to bez różnicy.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości