wolałem poczekać i mieć swój cylinder niż żeby mi przysłał inny
czyli jutro już naprawde powinien być, jak nie dojdzie, to sie wkurwię
NO WIĘC TAK
nsrka w środę wieczorem odpaliła, cyka jak zegarek ale póki co nie wiem ile wynosi kompresja, a doczekać się nie mogę
50 km na dotarciu zrobiłem, niestety nie można poszaleć i 100km/h staram sie nie przekraczać
Uploaded with ImageShack.us








!