






















Jedyne co to zastanawiam się nad wałem bo z jednej strony jest tak bardziej ścięty niż z drugiej nie wiem czy tak ma być czy odrol źle go przycioł ale się zobaczy narazie założe 50ccm żeby wiedzieć co i jak. Dzisiaj mam iść do roboty nie wiem ile wpadnie ale jeśli skasuję 200zł to z miejsca tłok cyl 110ccm i gaźnik 22mm ale przupustnica a z chiną tak jest że nie wiadomo który ma tak naprawdę 22 gardziel




Muszę zobaczyć jaka różnica z tym wałem na 50 bo na 88 jeszcze nie jechałem 

, na lekkim wale powinno chodzić miodzio 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości