Reszta twierdziła, że słyszy pierwszy raz
(Mam grupę muzyczną na fb) Co najważniejsze, to się nie nudzi <3



Reszta twierdziła, że słyszy pierwszy raz
(Mam grupę muzyczną na fb) Co najważniejsze, to się nie nudzi <3
!


http://www.youtube.com/watch?v=ZHQ8BwTuMk0


!



!


.



.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości