Nie mogłeś sondy do bagnetu dać?
Tutaj zalatuje trochę druciarstwem, do tego oczywiste jest, że temp. żeberka będzie inna niż temp. oleju.
Tutaj widzę przerost formy nad treścią. Pomysł z termometrem dobry, ale wykonanie co najmniej słabe...






ale nie muszę znać dokładnej temperatury silnika, a ten termometr pewnie bardzo mi pomoże przy nielicznych dłuższych trasach.
![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)




u mnie na tym miejscu jest obrotomierz
chyba od tego samego sprzedawcy nawet co twój
tyle ,że ja zrobiłem go na rzep xD
miałem w bagnecie oleju i było tylko kupe paplania się i lipa .

Jak miło, że ktoś zajrzał.
Zejdzie do ok. 60 stopni i ruszam dalej.
):
Miałem się nie chwalić, ale może ktoś lekkomyślny i wierzący w swoje siły i zdrowie (jak ja 2 tygodnie temu) to zobaczy i nie popełni tego samego błędu.


ReallY pisze:Gdzieś ty był
ReallY pisze:czemu nie spałeś?
Myślałem, że 2 noce mogę nie spać, żebym szybciej wrócił do domu. 





Powodzenia 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości