


!



!
jak nie masz to ogara na pakę i wal do najbliższego warsztatu i ci odkręca za przysłowiowe piwo
mogę pożyczyć klucz pneumatyczny 




!








Ogar chodzi bardzo ładnie, ostatnio objechałem 2 cbrki 125 i jakieś suzuki 125 w 4t
Z pod świateł nie mają startu do ogara, a chodzi jeszcze na PZ20
nie miałem internetu k***a przez prawie miesiąc. w polsce k***a coś załatwić (zmieniałem dostawce) to jest tragedia
!
Mierzyles jaki jest v-max?

!

!Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości