ReallY pisze:Teraz tylko jak wytłumaczyć tacie że znowu muszę rozpoławiać?
Pomyślmy razem, ja też pewnie będę musiał rozpoławiać




ReallY pisze:Teraz tylko jak wytłumaczyć tacie że znowu muszę rozpoławiać?









Ja też tak mam,że jak jest niedziela to jakoś mnie nie mogę nic robić bo się boję 



Ale jestem dobrej myśli i życzę żeby po wymianie pierścionków to nie kopciło 


Ale się zobaczy 72 będzie w pogotowiu 

chyba, że planujesz wymianę wału
jeżeli tak to mam na zbyciu lekki wał po okazyjnej cenie xD

Ja wszystko zachowałem i wszystko w routerze robię tak żeby do orginału wrócić


(żadne ruble czy zamiana na części od betoniarek mnie nie interesują, tylko POLSKIE ZŁOTE)

Postanowiłem że w 110 już się nie bawię...
narazie będzie stał i jak tacie wytłumacze tera to wszystko?


to dlaczego on ci tak kopci ? może masz uszczelniacze zaworowe zgrabiałe ?



Ale ja już zadecydowałem że pi***ole to 110 i dopiero jak będę miał z kąd kase brać to wam powiem co planuję
DOKŁADNIE



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości