• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: choinka » pn 05 sie, 2013

Będziesz miał słabą amortyzację. Jeżeli jeden będziesz miał sprawny a drugi nie to się wybije i drugi. Ja bym to wymienił na Twoim miejscu. Poczekał za kasa i wymienił.


Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » sob 07 wrz, 2013

Jest postęp. Niedawno przyszła paczka z mielocha a w niej:
-uszczelniacze Atheny
- olej do lagów Castrol Fork Oil 10w
- dysza 100
-lampa STR8 Black Line LED.
Ostatnio zakupiłem też lusterka F1 i czujnik stopu przedni metalowy a nie plastikowe gów**. Mam też nową linke sprzęgła bo stara się poddała :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob 07 wrz, 2013 przez b0r3gi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: ReallY » sob 07 wrz, 2013

No jest postęp :D Wymieniaj i lataj :P
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » sob 07 wrz, 2013

Senda już praktycznie poskłądana. Jak nie pojade na SCP do KAtowic to zaraz ide regulować :D

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: ReallY » sob 07 wrz, 2013

b0r3gi, No to zarąbiście ale zmień już nazwę pojazdu jaki masz :D
Specjalizacja:

RzeÂźbienie w metalu


Awatar użytkownika
rac3k
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: sob 03 lis, 2012
Lokalizacja: maÂłopolska

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: rac3k » sob 07 wrz, 2013

ile dałeś za uszczelniacze olej i lampę :D A no i senda bardzo ładna

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » sob 07 wrz, 2013

Za całę zamówienie wyszło mnie troszke ponad 200. Miałem nie brać tych uszczelniaczy ale chciałem żeby wyszło 200 bo wtedy przesyłka tańsza jest :D Skąd ty jesteś dokładnie? Bo można by pojeździć jak niedaleko.
Ostatnio zmieniony sob 07 wrz, 2013 przez b0r3gi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rac3k
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: sob 03 lis, 2012
Lokalizacja: maÂłopolska

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: rac3k » sob 07 wrz, 2013

Okolice krakowa :)
P.S też planuje podobne zakupy dlatego pytam

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » sob 07 wrz, 2013

Ale okolice Krakowa w strone kielc? Bo ja mieszkam tak 80km od KRK to można by sie spotkać kiedyś. A jak chcesz tą lampe montować to sie przygotuj na dłuższe grzebanie bo nie tak łatwo ją założyć i żeby wszystko działało. Jeszcze sie nie spotkałem z osobą która by ją zamontowała od tak bez żadnych problemów.

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: ReallY » sob 07 wrz, 2013

rac3k, za***ista a nie ładna :P
Specjalizacja:

RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » sob 07 wrz, 2013

hehee :D kupuj Sende bo mało w okolicy jest. Jak zobaczysz teraz to ci sie spodoba jeszcze bardziej bo wygląda super moim zdaniem tylko musze jeszcze pomodzić coś z opornikami bo narazie troche głupieje wszystko bo za dużo ledów jest i wszystko się świeci :D Ale podpiąłem na chwile żarówki dodatkowo i było git więc po prostu trzeba oporniki powpinać i będzie git :D
Ostatnio zmieniony sob 07 wrz, 2013 przez b0r3gi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: ReallY » ndz 08 wrz, 2013

Musze się ogarnąć i wpaść do ciebie jeszcze: :D Jutro pasi? :D
Ostatnio zmieniony ndz 08 wrz, 2013 przez ReallY, łącznie zmieniany 1 raz.
Specjalizacja:

RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » ndz 23 mar, 2014

Do sendy doszedł nowy wydech-Hebo. Po pierwszych testach nie jest źle aczkolwiek 70cc szału nie robi :D
Coś ostatnio mi sie fota nie chciałą dodać ale już jest.
http://naforum.zapodaj.net/75fadced7651.jpg.html
Ostatnio zmieniony wt 25 mar, 2014 przez b0r3gi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
b0r3gi
Majster
Majster
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: ÂŚwiĂŞtokrzyskie

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: b0r3gi » wt 25 mar, 2014

A tu jeszcze jedna fota z sendą znajomego
Obrazek

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Derbi Senda X-Treme Sm by borgi

Postautor: KucaQ » wt 25 mar, 2014

Jakie rezo na tym wydechu?
Bayeriche Motoren Werke



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl