Jak kupisz te plastiki i ją pomalujesz to będzie *igła* 




i tak się patrzył, szkoda mu jej było a jego ojciec się zaczął śmiać z niego xD





ładna ale masz kilka szczegułów do zrobienia
szerokości i zadowolenia z maszynki.



Yato pisze:nowy kupię za tą stówę, pomaluje ją cała w zimę, w 500 zł zamknę się myślę![]()











przynajmniej miałem nicasil I NIŻSZY PRZEBIEG!





Ale twoja też ładna 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości