



, tylko stwierdziłem że są lipne
ale ważne że są
! Koszulki by się jeszcze zdały
ale to już troche grubsza sprawa
. I jeszcze raz oceniłem naklejki nie prezesa 



[/URL]




prezes pisze:ylko że3 koszulki to nie jest koszt 10zł







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości