• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pn 26 sie, 2013

Aaa to się jeszcze pomyśli, bo często kładę nogi na gmol, więc spacerówki nie takie potrzebne, ale się zobaczy :)
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: PatrykR922 » pn 26 sie, 2013

Piękna maszyna , ja bym jescze załozył tą rolke pod lampe , na tył kufer , gniazdo 12v i uchwyt na navi i finish :D
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pn 26 sie, 2013

Rolka pod lampą przeca jest :D
A kufer to nie moje gusta, za duży do tak małego moto :)
Nad gniazdem myślałem, ale jednak stwierdziłem, że niepotrzebne, a uchwyt niebawem będzie, ale nie na navi tylko na tel, bo moja mama ma takie wyczucie czasu, że dzwoni podczas jazdy, nigdy podczas postoju <troll>
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Kebab_Karim » pn 26 sie, 2013

KucaQ, nie żre Ci oleju ten silnik ?
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pn 26 sie, 2013

Niee, nic a nic :)
Co najwyżej to kapie spod iskrownika, ale to niewielkie ilości i to przez moją głupotę xD
Bayeriche Motoren Werke


Nie Ma Lipy
Uczeń
Uczeń
Posty: 19
Rejestracja: śr 22 sie, 2012
Lokalizacja: MaM WuHa ?

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Nie Ma Lipy » wt 27 sie, 2013

a co zrobiłeś że leci? Ja swój wymieniłem uszczelki, zimeringi czy jak to tam, i nadal mi leci tylko nie wiem skąd. Mokro jest pod podnóżkami (mam mocowane do silnika) :D

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » wt 27 sie, 2013

Nic właśnie nie zrobiłem, rozkręcałem i skręcałem to juz z 10 razy i dalej kapie. Na zimę się za to zabiorę, nie leci dużo więc wyjechane mam. Wsadzę nowe uszczelki, dodam sylikonu i będzie baja :D

Dzisiaj rolka przednia została ozdobiona ćwiekami :]
Obrazek

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony wt 27 sie, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Kurzac
Weteran
Weteran
Posty: 358
Rejestracja: czw 01 sie, 2013
Lokalizacja: Oleszno

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Kurzac » wt 27 sie, 2013

świetnie ;d

racing123
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: czw 04 lip, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: racing123 » wt 27 sie, 2013

No po prostu wiedziałem, ty bez najmniejszego modzika byś na tyłku nie usiedział więcej niż 1 dzień. ;) :D A ćwieki baja.
Ostatnio zmieniony wt 27 sie, 2013 przez racing123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 29 sie, 2013

racing123, no widzisz. Znowu nie wytrzymałem :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Króciec do poprawy, bo ch***ia trochę wyszła.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: szymo_97 » czw 29 sie, 2013

KucaQ, Pytałem kiedyś, ale nie dostałem ścisłej odpowiedzi :P
Jaką ty farbą malowałeś np. głowicę, że nie zaczęła ona złazić (farba)?
Ja niby kupiłem spray wysokotemperaturowy, ale gówno, odpadało ;/

Będe wdzięczny jak podasz mi firmę tej farby :)

A polerki jak zawsze, za***iste :D
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 29 sie, 2013

Hmm... w sklepie zapytałem czy mają farbę, mieli, to wziąłem, nie patrzyłem na firmę :D
Ale to jest raczej kwestia dobrego odtłuszczenia, w starym silniku przeleciałem szmatką z beną byle przejechać i po tygodniu zaczęła odpadać, tutaj silnik wyjęty z ramy, każde żeberko dokładnie odtłuszczone, co niepotrzebne zaślepione papierówką (śruby, wloty), pozwoliłem wyschnąć po odtłuszczeniu i malowałem z odległości 15-20cm i wyszedł efekt, jaki oczekiwałem, a w starym silnik umalowałem na od***przy, byle rdzę zasłonić :D
Ale jutro zobaczę firmę tego spray'u i ci na GG wyśle :)
Tylko, że gówno na benzynę nie jest odporne (zresztą jak każdy spray), bo gaźnik jak widać, też malowałem, ale przy wlocie paliwa farba się rozpuściła, bo wężyk był nieszczelny :/

Tak a propos. Wie ktoś jak złożyć ssanie? Bo ja niby złożyłem, ale gdy dźwignię mam na włączonym ssaniu, to ssanie jest wyłączone, a jak dźwignia na wyłączonym, to ssanie jest włączone. Rozebrałem do malowania i nie wiem jak teraz to złożyć xD
Działać działa, ale lepiej, żeby było po staremu :D
Bayeriche Motoren Werke

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

piekielna oś:D

Postautor: to&owo » czw 29 sie, 2013

Siemasz
w temacie Monstera napisałeś ,jak zrobić oś ,czyli pręt i gwintowanie z obydwu stron ,myślisz na tylną oś też to się nadaje ? bo kupować za 20zł chińską ,to żaden interes :P

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pt 30 sie, 2013

Na tylną również się to nadaje, ale na tył bardziej bym polecał kupić utwardzany pręt, nie wygnie się tak szybko (o ile w ogóle się wygnie <troll> ).

Aaa własnie, miałem się Was poradzić. Czy taki tłoczek będzie dobry do 110?
Obrazek

Tylko głowicę musiałbym wymienić na 4-o zaworową :D
No i ogólnie cylek pod średnicę 78mm :D
Tu porównanie do tłoka od 72cc :p
Obrazek

Jest to tłok od Audi A6 2.5 TDI 150KM, mam ich jeszcze pięć :D
Ostatnio zmieniony pt 30 sie, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Kropa
Uczeń
Uczeń
Posty: 45
Rejestracja: wt 09 kwie, 2013
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Kropa » pt 30 sie, 2013

A czemu nie wejdzie? Jak coś, to go przytnij i klepnij gdzieś. A po co 4-ro zaworową głowice? Dwa wyżłobienia zaspawaj albo zeszlifuj. Będzie git. ;p
To jak była rama u sąsiada, to mógł od razu wziąć ci gazior psiknąć, w końcu z utwardzaczem chyba malował. Taki w szpreju lakier, to olej rozpuszcza (przynajmniej w moim przypadku). Ogólnie podobuje się. : ))))
Sprzedam czĂŞÂści quad 200 oraz chopper. //2031403



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl