














Zamiast 73cm jak na djęciu w tym samym miejscu jest 94 więc możecie sobie wyobrażać
jutro cyknę telefonem i gicior 







Kupiłem klamkę sprzęgła z mocowaniem do kierownycy za 35zł
Potem sprzedam 10 kilo miedzi i 7 kilo aluminum będą pieniądze i robimy dziada nie ma co zapału mi nie brakuje tylko gotówki dlatego też sprzedaję złom
Fotka jaka taka będzie jutro jak przybędę z pierwszych moich praktyk
Pozdrawiam szerokości i bezawaryjności (Kurcze w dobrym humorze jestem dziwne... )
nomalnie jak ja xD oby ci służył 


Uzupełnię poziom oleju bo mam mało jeszcze go przykatuję w terenie znowu uzupełnię olej jak będzie kopcił zmienię pierścionki i to będzie ostatnia szansa tego zestawu jeśli zniwu będzie palił to kupuję od kolegi cyl 72 tłok nowy bo on miał za długi i wiertarką se go skracał
I wymienę się głowicą za tą od 72
A potem licznik lusterko/ka łańcuch i ogarniamy wizualikę bo plastiku do niczego wyglądają, pozdro mile widziane komentarze i podpowiedzi




Teraz tylko jak wytłumaczyć tacie że znowu muszę rozpoławiać? 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości