ale chyba dasz rade go złożyć na nowo 



ale chyba dasz rade go złożyć na nowo 



Teraz złożyć i śmigamy no prawie bo trza docierać 

Tłok drugi w gratisie dostałeś czy nie?




Ale trudno aktualne fotki wstawię może jutro bo teraz za późno







I w Polsce mamy ruch prawostronny
Tak wiec dlaczego zjadles lewe lusterko 

Akurat jak napisałem tego posta to pojechałem po podnóżki bo urwałem i trzeba było spawać, A to jest lewe lustrko tylko że mi się klamka urwała i założyłem od roweru żeby kilometry nawijać jutro prawdopodobnie jadę do miasta kupić klamkę i szpraj żeby tłumik pomalować bo już patrzeć nie mogę no i uszę zamówić wajchę zmiany biegów bo moja się obrobiła
I obiecane fotki
Tło nie za fajne ale nie to się liczy



on mi się tłucze w silniku.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości