Bubles, nie, miałem drugą w schowku ale mówie, jakiś czas temu wykręcałem i była ok więc nie wymieniałem.
Prawdopodobnie kupię cylinder z tuleją + meteor
n0r3k, ja bym ci radził oddać twój cyl na szlif jakieś 130 zł by cięto kosztowało i byś dokupił tłok vertex`a lub wossnerz`a może i troche drożej wyjdzie ale wiesz co będziesz mieć pod bakiem a nie wiadomo co ten typu co mówisz wciśnie bo może jakiegoś chińskiego cyla sprzeda