racing123, na allegro to sobie możesz kupić wibrator a nie taki wydech
Sprowadzany, made in japan. Koszt to 460 zł
CZARO, dokładnie




Sprowadzany, made in japan. Koszt to 460 zł

!





!



!

Jak chcesz mogę ci wysłać zdjęcia jak ja mam podłączone.

a takim domowym sposobem to młotek i dwa śrubokręty żeby podważać, ale tego już nie polecam... 






Ale pytam jeszcze jak odkręcić to je***e magneto, ta śruba ani drgnie... a nie mam czym zaklinować/przytrzymać magneta 
!

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości